Krzysztof Ziemiec (ur. w 1967 r.) dziennikarz radiowy i telewizyjny. Przez widzów postrzegany jako jeden z najbardziej wiarygodnych i obiektywnych dziennikarzy. Dwukrotnie nagrodzony „Telekamerą” (2011 i 2012). Zdobywca WIKTORA. Obecnie związany z TVP1 i „Wiadomościami”, wcześniej m.in. z „Panoramą” w TVP2, TV Puls i TVN24. Twórca programów publicystycznych m.in. „Niepokonani” (który otrzymał Grand Prix w konkursie „Oczy szeroko otwarte”) czy „Mam inne zdanie”. W 2011 r. wyróżniony wraz z Twórcami filmu „JP2 - szukałem Was” „Totusem medialnym”. W 2012 r. nagrodzony Orderem Ecce Homo. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. Od pokoleń związany z Warszawą.

Aktualności

Krzysztof Ziemiec nagrodzony Orderem Ecce Homo

W niedzielę 3 czerwca Krzysztof Ziemiec został odznaczony wraz z Joanną Krupską i Bogdanem Smoleniem Orderem Ecce Homo.

Film z Krzysztofem Ziemcem na DVD

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego wywiad z Krzysztofem Ziemcem oraz płyta DVD z filmem."Jan Paweł II. Szukałem Was". Zachęcamy do lektury i obejrzenia filmu. Prosimy o opinię w komentarzach lub na fanpage.

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.