Krzysztof Ziemiec jest lektorem audiobooków. Szczególnie młodym ojcom poleca książkę Kena Canfielda.

Czy wiesz, jak bogaty jest świat Twojego dziecka? Czy Twoje dziecko zna Twój świat? Dziewczynki i chłopcy w wieku szkolnym chcą poznawać, uczyć się i odkrywać. I robić to razem… z tatą.


Książka Ken Canfield "Wspólne Odkrywanie Świata, dla ojców dzieci w wieku szkolnym", będącego ekspertem Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net.

Krzysztof Ziemiec o książce i audiobooku oraz o swoim wkładzie w ich powstawanie:

 

 

 


 "Pamiętnik papieskiego anioła" to biografa Karola Wojtyły napisana specjalnie dla dzieci przez Pawła Zuchniewicza, czytana przez Krzysztofa Ziemca.

Nowością wśród wydanych dotąd papieskich biografii jest to, że kluczowe wydarzenia z życia Karola Wojtyły komentuje jego Anioł Stróż, który mówi w książce m.in. tak:

"Miałem poważny problem. Zazwyczaj budziłem Lolka lekkim szturchnięciem, tak, że zrywał się z łóżka i biegł szybko do kuchni, gdzie mył się i jadł śniadanie. Ale tego poranka Najwyższy powstrzymał mnie. Czekałem więc, zerkając z niepokojem na wskazówki zegara, które nieuchronnie zbliżały się do godziny szóstej. Chłopiec spał smacznie i ani w głowie mu było się obudzić. Tata podszedł do niego i delikatnie dotknął ramienia..."

Przeczytaj co Krzysztof Ziemiec myśli o Audiobooku.

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.