2013-06-10

WIKTOR 2011 w kategorii "prezenter telewizyjny".

Krzysztof Ziemiec – prowadzący Wiadomości w TVP 1 oraz  program „Prawdę mówiąc" w TVP INFO – otrzymał statuetkę w kategorii „prezenter telewizyjny".

Gala wręczenia Wiktorów 2011 – najważniejszych medialnych nagród, przyznawanych przez Akademię Telewizyjną od 27 lat – odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Krzysztof Ziemiec – prowadzący Wiadomości w TVP 1 oraz  program „Prawdę mówiąc" w TVP INFO – otrzymał statuetkę w kategorii „prezenter telewizyjny".

Pozostali nominowani w tej kategorii: Jarosław Gugała, Jarosław Kuźniar, Marcin Prokop, Paulina Sykut. Wiktory to polskie nagrody dla wybitnych osobowości medialnych – przyznawane są od 1985 roku. Kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji.

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(e-mail nie będzie publikowany)

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.