2013-06-10

Katolik frajerem? Książka, która łamie schematy.

Czy katolik to dewota, sztywniak, nudziarz, przeciętniak, frajer? Czy zarabianie pieniędzy i robienie kariery musi być grzechem? Na te i inne pytania odpowiedzieli w książce m.in.: Krzysztof Ziemiec, Muniek Staszczyk, Jerzy Stuhr, Przemysław Babiarz, Tomasz Zubilewicz, Marek Kamiński i Artur Partyka.

W ostatnich dnia ukazała się książka „Katolik frajerem?”, powstała na kanwie spotkań organizowanych przez Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo z Warszawy, w których wziął udział Krzysztof Ziemiec.
Na pytania takie jak: Czy katolik to dewota, sztywniak, nudziarz, przeciętniak, frajer? Czy zarabianie pieniędzy i robienie kariery musi być grzechem? Jak korzystać z uroków tego świata w zgodzie z wiarą? Zbigniewowi Kaliszukowi odpowiedzi udzielają m.in. Muniek Staszczyk, Jerzy Stuhr, Przemysław Babiarz, Tomasz Zubilewicz, Marek Kamiński i Artur Partyka.
Pewną rekomendacją do sięgnięcia po książkę „Katolik frajerem?” może być też opinia Radka Rasińskiego Dja z Alchemist Project: „Bardzo wciągająca i świetnie napisana książka. Rzuca zupełnie nowe światło na naszą religię, którą zwykliśmy odbierać w stereotypowy sposób. Godna polecenia nawet tym, którzy dystansują się od wiary i Kościoła”.
Znany DJ polecający katolicką książkę? Z pewnością łamie ona wiele stereotypów!




 

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(e-mail nie będzie publikowany)

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.