2013-06-10

Wiara nie jest dla frajerów!

Religia nie potrafi „zainteresować”, nie jest cool i trendy?

Według najnowszych badań CBOSu, w ciągu ostatnich siedmiu lat wzrósł odsetek osób, które zaliczają się do grona bezwyznaniowych, ateistów lub agnostyków. Religia nie potrafi „zainteresować”, nie jest cool i trendy? Na takie pytania odpowiada książka„Katolik frajerem?”. Krzysztof Ziemiec wspiera promocję książki młodego autora Zbigniewa Kaliszuka.

Krzysztof Ziemiec wraz z Przemysławem Babiarzem i autorem książki wzięli udział w programie "Pytanie na  śniadanie" oraz w wieczorze autorskim.

Komentarze:

2017-01-17
Polecam <a href="http://bulls.net.pl/">kasa jak zarobic</a> albo polecam to <a href="http://bulls.net.pl/">http://bulls.net.pl/</a>
Emmettjug
2017-01-26
Polecam <a href="http://bulls.net.pl/">inwestuj inteligentnie</a> albo polecam to <a href="http://bulls.net.pl/">http://bulls.net.pl/</a>
Uemettjug

Dodaj komentarz

(e-mail nie będzie publikowany)

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.