2013-06-10

Zapraszam na spotkanie autorskie!

Już nie długo trafi do księgarń druga poprawiona i uzupełniona o post scriptum wersja mojej książki "Wszystko jest po coś". 

Już nie długo trafi do księgarni druga poprawiona i uzupełniona o post scriptum wersja mojej książki "Wszystko jest po coś". Poprzednie wydanie sprzedało się całkowicie i wiem, że wiele osob bezskutecznie szukało tej pozycji. Od teraz jest już na rynku (wydało wydawnictwo M), dostępna także w wersji e-booka! (wydawnictwo Niecałe)

Czekam na opinie i czytelników, a także na spotkania promocyjne i osobiste rozmowy. Powiadomcie wszystkich zainteresowanych.

A juz w najbliższą sobotę 26 października będę od 16.00 czekał na wszystkich podczas Krakowskich Targów Książki.

Zatem oddaję do rąk czytelnika drugie wydanie swojej książki. Na okładce pierwszego wydania było moje zdjęcie. Twarz człowieka doświadczonego przez los w sposób wyjątkowy. Na okładce drugiego wydania jest już inna twarz. Człowieka pogodzonego z życiem, który z nieszczęścia w przeszłości czerpie siłę na co dzień. I chce się tą siłą podzielić z innymi.

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(e-mail nie będzie publikowany)

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.