2013-06-10

NIEPOKONANI !

Kochani,
Po kilku latach namiawiań, tygodniach pracy i długim oczekiwaniu na finał w druku, właśnie ukazała się moja kolejna książkowa nowość!!! 

Kochani,
Po kilku latach namiawiań, tygodniach pracy i długim oczekiwaniu na finał w druku, właśnie ukazała się moja kolejna książkowa nowość!!!
To NIEPOKONANI. Pozycję wydał Rafael , to 12 prawdziwych historii o ludziach którzy mieli życiowy zakręt, nie poddali sie i wygral...drugie życie! Dla siebie i innych. bo dziś są przykłądem dla wielu osób!!!
Opracowałem bardziej reportersko to o czym opowiadali mi bohaterowie telewizyjnych programów Niepokonani i Prwde Mówiąc. Wśród tych 12 bardzo krzepiących opowieści są m.in. Monika Kuszyńska, Jerzy STuhr, Eleni, Jasiek Mela czy Kuba Błaszczykowski. Polecam i zapraszam do księgarń. Tę książkę można traktowac jak "plaster na zbolałą ludzką duszę". Książke dedykowałem tym którzy szukają pocieszenia w trudym momencie i nie dostrzegają że pomoc jest tak blisko...
Do zobaczenia w trakcie spotkań autorskich. Bedę informował gdzie i kiedy. Najbliższe w Warszawie podczas Targów Ksiązki w Arkadach Kubickiego 13 kwietnia!!! :-) 

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(e-mail nie będzie publikowany)

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.