2013-07-24

Nie tylko Barca

FC Barcelona to bardziej rodzina niż klub piłkarski

Były wielkie przygotowania i jeszcze większe oczekiwania. Bilety nie były tanie, ale cóż – dla swoich idoli robi się wszystko! Niestety FC Barcelona fanów nad Wisłą zawiodła, do Polski nie dojechała i w Gdańsku nie zagrała. Nie zobaczyliśmy ani Messiego, ani Montoi, ani żadnego innego zawodnika jednego z najlepszych światowych klubów. Hiszpanie odwołali mecz w Gdańsku z powodu stanu zdrowia trenera i związanej z tym jego nagłej rezygnacji z funkcji.

Czytelnicy tego tekstu pewnie już wiedzą, że Katalończycy przyjadą do Polski i zagrają 30 lipca, ale mimo to zawiedzione głosy pewnie jeszcze będzie słychać.

Byłbym jednak ostrożny z rzucaniem oskarżeń, że Hiszpanie lekceważą Polskę i po prostu nie chciało im się u nas zagrać. Barcelona to bardziej rodzina niż normalny piłkarski klub.

Więcej w wydaniu papierowym "Idziemy" (nr 30/2013) oraz w wydaniu elektronicznym dostępnym na stronie eGazety.pl

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

(e-mail nie będzie publikowany)

Napisz do mnie

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywanie i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.